Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > MÝM NÁRODŮM - tisková zpráva

MÝM NÁRODŮM - tisková zpráva

Letošní výročí 100 let od vypuknutí prvního celosvětového válečného konfliktu, nazývaného také Velkou válkou, připomíná připravovaná výstava MÝM NÁRODŮM. Nová výstava v Muzeu východních Čech v Hradci Králové dokumentuje, jak tuto významnou dějinnou událost prožívali její přímí aktéři, příslušníci rakousko-uherské armády i legionáři, naši otcové, dědové a pradědové z míst, kde žijeme.

Tisková zpráva (pdf)
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodu rekonstrukce zcela uzavřena. Více...