Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > Muzeum ve Studiu Kamarád

Muzeum ve Studiu Kamarád

Dana Mylerová, MVČ, 22. listopadu 2012

Na program s názvem ŽIVOT V PEVNOSTI, vztahující se k dlouhodobé expozici Od pevnosti k salónu republiky, se přijela podívat Česká televize, která zde natočila snímek do seriálu Přelety vrabčáka Lojzy. Při své návštěvě zachytili i probíhající program k aktuální výstavě PRAVĚK JE KŮŮL. Snímek byl na České televizi odvysílán v neděli 18. listopadu 2012 v rámci pořadu pro děti Studio Kamarád.
Muzeum ve Studiu Kamarád
Muzeum východních Čech v Hradci Králové připravuje periodicky nabídku doprovodných programů k právě probíhajícím výstavám a expozicím. Programy jsou zaměřené nejen pro rodiče s dětmi, ale převážně pro školní kolektivy. Objednávky na program ŽIVOT V PEVNOSTI nadále přijímáme na emailu objednavky@muzeumhk.cz nebo na telefonu 495 512 391.
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodů přípravy nové expozice a výstav do listopadu 2019 uzavřena. Rádi Vás uvítáme v expozici Muzea války 1866 na Chlumu a na muzejních akcích. Děkujeme za pochopení. Více...