Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > Muzeum partnerem RunTour

Muzeum partnerem RunTour

Dana Mylerová, MVČ, 4. 6. 2013
Muzeum východních Čech v Hradci Králové partnerem běžeckého seriálu Česká pojišťovna Mizuno RunTour!
 Česká pojišťovna Mizuno RunTour v Hradci Králové
Běžecký seriál Česká pojišťovna Mizuno RunTour má za sebou třetí letošní díl. Sobotního závodu v Hradci Králové se zúčastnilo přes 700 běžců, kteří vytvořili skvělou závodní atmosféru. Především díky nim se závod za rok do Hradce vrátí. Celý kalendář seriálu najdete na www.run-tour.cz.
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodu rekonstrukce zcela uzavřena. Více...