Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > MUZEUM DĚTEM - NOVINKY PRO MĚSÍC ČERVEN

MUZEUM DĚTEM - NOVINKY PRO MĚSÍC ČERVEN

V červnu chystá muzeum pro dětské návštěvníky několik překvapení. Pro milovníky pohádek to bude 13. 6. (od 9.15 a od 10.15 hodin) loutkové představení pohádky Zlá princezna a hodný drak, a to pro kolektivy mateřských škol i pro rodiče s dětmi.

Mimořádně pouze pro měsíc červen pak muzeum nabídne pro příznivce dobrodružných výprav Cestu za pokladem starého Hradce. Každé červnové v úterý (5. 6., 12. 6., 19. 6. a 26. 6) zejména pro školní třídy nebo organizované skupiny, vždy od 9 hodin.

V neděli 24. 6. proběhne tradiční kreativní muzejní dílna pod názvem Těšíme se na prázdniny, tentokrát si budou děti vyrábět deník cestovatele.
ZLÁ PRINCEZNA A HODNÝ DRAK
CESTA ZA POKLADEM STARÉHO HRADCE
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodů přípravy nové expozice a výstav do listopadu 2019 uzavřena. Rádi Vás uvítáme v expozici Muzea války 1866 na Chlumu a na muzejních akcích. Děkujeme za pochopení. Více...