Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > Královéhradecká muzejní noc 2016 - tisková zpráva

Královéhradecká muzejní noc 2016 - tisková zpráva

Královéhradecká muzejní noc je již 9. ročníkem, kterým se v pátek 27. května 2016 muzea v Hradci Králové a okolí připojí k celorepublikovému cyklu muzejních nocí. Muzejní noc začíná v 18 hodin a končí úderem půlnoci. V Muzeu východních Čech v Hradci Králové podnikněte během Muzejní noci v pevnosti exkurzi do doby korzetů, nákladných sukní a nezbytných slunečníků. Potkejte uniformované hrdé důstojníky císařského vojska, navštivte dobový ples a malé kursy valčíku, dobové knihkupectví páně Pospíšila či věhlasný fotoateliér malíře Adolfa Russe.

Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodu plánované rekonstrukce od 5. března 2018 zcela uzavřena.