Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > POSAĎTE SE V MUZEU NA MOARU

POSAĎTE SE V MUZEU NA MOARU

Zřejmě nejvýrazněji pocítíte výjimečnost vynikající designové práce na výzdobě budovy královéhradeckého muzea v impozantním vestibulu druhého patra. Jedinečný tvar a harmonie detailů jsou vlastní také dvěma novým přírůstkům v mobiliáři muzea za jejichž návrh byl autor oceněn prestižní cenou Designér roku v soutěži Czech Grand Design 2008. Ve variantě On a Ona se navíc odráží rafinovaná hra s výškou a barevností. Dílo uznávaného českého designéra Jana Čtvrtníka přímo vybízí ke spočinutí v tomto klidném tichém prostředí pod kopulí. Posaďte se bez obav na jedno ze sofa Moara a kochejte se architekturou a výzdobou prostoru jenž sám o sobě byl stvořen k uchování a ochraně fragmentů tvůrčí lidské práce. Přijďte si do muzea odpočinout.

Za poskytnutí dokonale řemeslně zpracovaných sofa Moara děkujeme společnosti POLSTRIN DESIGN, s. r. o.
kliknutím zvětšíte
POLSTRIN DESIGN spol.s r.o.
Moara  <
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodu plánované rekonstrukce od 5. března 2018 zcela uzavřena.