Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > MEZINÁRODNÍ DEN MUZEÍ A GALERIÍ 2013

MEZINÁRODNÍ DEN MUZEÍ A GALERIÍ 2013

V sobotu 18. května 2013 oslaví muzea na celém světě a jejich pracovníci svůj mezinárodní den. Tradičně je tato událost v Česku spojena s Festivalem muzejních nocí, který začne 17. května v Jindřichově Hradci.

Muzeum východních Čech letos pořádá Muzejní noc 31. května a v tento den bude vstup do celého muzea zdarma.

KRÁLOVÉHRADECKÁ MUZEJNÍ NOC 2013
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodů přípravy nové expozice a výstav do listopadu 2019 uzavřena. Rádi Vás uvítáme v expozici Muzea války 1866 na Chlumu a na muzejních akcích. Děkujeme za pochopení. Více...