Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > KRÁLOVÉHRADECKÁ MUZEJNÍ NOC 2014 - tisková zpráva

KRÁLOVÉHRADECKÁ MUZEJNÍ NOC 2014 - tisková zpráva

Královéhradecká muzejní noc je již 7. ročníkem, kterým se muzea a galerie v Hradci Králové a okolí připojují do celorepublikového cyklu muzejních nocí. Jubilejní X. ročník Festivalu muzejních nocí 2014 bude probíhat ve dnech 16. května až 14. června 2014.

Tisková zpráva (pdf)
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodů přípravy nové expozice a výstav do listopadu 2019 uzavřena. Rádi Vás uvítáme v expozici Muzea války 1866 na Chlumu a na muzejních akcích. Děkujeme za pochopení. Více...