Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > KRAJSKÉ KOLO GEOLOGICKÉ OLYMPIÁDY

KRAJSKÉ KOLO GEOLOGICKÉ OLYMPIÁDY

Nejlepší účastníci okresních či školních kol Geologické olympiády budou v dubnu soutěžit ve znalostech z geologických disciplín v krajské části této celostátní akce. Poznávat budou minerály, horniny a fosilie a porovnají také své znalosti geologie na území Královéhradeckého kraje. Soutěž se uskuteční 3. dubna 2017 od 8:30 hodin v prostorách odborného pracoviště Muzea východních Čech v Hradci Králové a pro nejlepší účastníky budou připraveny hodnotné ceny.
Krajské kolo Geologické olympiády
Muzeum východních Čech v Hradci Králové, Opletalova 334
V pondělí 3. dubna 2017, od 8.30 hodin
Garantem akce je Mgr. Jan Juráček, j.juracek@muzeumhk.cz.
Vyhlašovatel: Přírodovědecká fakulta Masarykovy univerzity v Brně
Více o soutěži: www.geologicka-olympiada.cz