Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > Konzervátorské služby

Konzervátorské služby

Konzervátorské pracoviště Muzea východních Čech v Hradci Králové patří k nejlépe personálně a technicky vybaveným pracovištím tohoto typu především v oblasti ošetření archeologických artefaktů z kovových a organických materiálů. Jednou z nejvýznamnějších externích zakázek poslední doby patří vybrané nálezy Ústavu archeologické památkové péče středních Čech z výzkumu v historickém centru Mladé Boleslavi.
nálezy Ústavu arch. památkové péče středních Čech - relikviář
nálezy Ústavu arch. památkové péče středních Čech
nálezy Ústavu arch. památkové péče středních Čech2
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodu příprav na rekonstrukci dokonce roku 2017 uzavřena.