Domovská stránka > Program > PRO DĚTI > KATALOGY INTERAKTIVNÍCH PROGRAMŮ - 2018

KATALOGY INTERAKTIVNÍCH PROGRAMŮ - 2018

Nové katalogy edukačních programů pro mateřské, základní a střední školy v roce 2018 nabízí doprovodné interaktivní programy zaměřené na zvykoslovná období, historii města Hradec Králové a architekturu budovy muzea. V nabídce jsou i prakticky zaměřené přírodovědecké programy a  celoroční i sezónní programy pro školní skupiny přímo v expozici Muzea války 1866 na Chlumu a v areálu někdejšího bojiště prusko-rakouské bitvy.

Katalogy ke stažení:

Základní školy a nižší stupeň víceletých gymnázií:
interaktivni-programy-2018-zs-mvc.pdf

Cena programů je uvedena v katalogu a lze ji hradit pouze na fakturu.
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodu rekonstrukce zcela uzavřena. Více...