Domovská stránka > PUBLIKACE > Publikace > KALENDÁŘ MUSEUM 2017

KALENDÁŘ MUSEUM 2017

„Charakter celku, člověka i díla vytváří detail“
poznamenal Josef Zachar. Nejinak je tomu i v případě budovy muzea. Na první pohled strohá, monumentálně vyhlížející stavba, díky níž je architekt Jan Kotěra právem považován za zakladatele moderní architektury, je velmi citlivě doplněna dekorativními prvky, bez kterých by výsledné řešení nepůsobilo uceleným dojmem. Přehledný stolní kalendář doplňuje výběr nejzajímavějších detailů jediné národní kulturní památky města Hradec Králové. Zakoupit jej lze za cenu 99 Kč na recepci Muzea východních Čech v Hradci Králové nebo objednat na dobírku.
// pro zvětšení klikněte do obrázku