Domovská stránka > PUBLIKACE > Publikace > Jindřich Francek: Čarodějnické příběhy

Jindřich Francek: Čarodějnické příběhy

ISBN 80-7185-697-5
Vydalo: Nakladatelství L. Horáček  – Paseka v Praze a Litomyšli
1. vydání, 2005
Počet stran: 256
Cena: 269,- Kč

Kniha představuje důkladný a zasvěcený přehled v čtenářsky atraktivní problematice čarodějnických procesů v českých zemích. Sleduje je v časovém horizontu od prvních historických zmínek až do poloviny 18. století. Dokonalá znalost archivního materiálu umožňuje autorovi nechat mluvit historické prameny jejich neotřelým jazykem. Kniha je uvedena zasvěcenou historickou rešerší PhDr. Petra Kreuze.
OTEVÍRACÍ DOBA:
denně mimo pondělí 9.00-17.00 hodin