Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > JEDINEČNÁ ATMOSFÉRA MUZEJNÍHO ADVENTNÍHO TRHU

JEDINEČNÁ ATMOSFÉRA MUZEJNÍHO ADVENTNÍHO TRHU

1. prosince 2017, MVČ
Dnes i zítra si můžete jedinečnou atmosféru královéhradeckého Muzejního adventního trhu užít v prodloužené otevírací době. Své výrobky dnešní večer nabízí až do 21.00 hodin na 127 prodejců a řemeslníků v budově muzea i na Eliščině nábřeží. Zítra muzeum otevírá již v 9.00 hodin a sobotní provozní doba končí ve 20.00 hodin. Na perníky, šperky, výrobky z keramiky, dřeva, skla, kukuřičného šustí, kůže nebo kovu, patchwork, paličkovanou krajku, modrotisk a další textilní výrobky, svíčky ze včelího vosku, přírodní mýdla, košíkářské výrobky, vánoční slaměné a foukané skleněné ozdoby - perličkové i klasické tvary, adventní věnce a mnoho dalšího se můžete těšit i v neděli, kdy je muzeum otevřeno od 9.00 do 16.00 hodin. O provoz Kavárny Muzeum se během letošního trhu stará Radek a Filip z Lógr Espresso bar.
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodu příprav na rekonstrukci dokonce roku 2017 uzavřena.