Domovská stránka > Program > PRO DĚTI > Interaktivní programy pro mateřské školy

Interaktivní programy pro mateřské školy

Nabízíme nové doprovodné interaktivní programy pro mateřské školy k probíhajícím výstavám v Muzeu východních Čech v Hradci Králové - termíny září až prosinec 2011.

Podrobnosti naleznete v katalogu (pdf):
Interaktivní programy - MS 2011
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodů přípravy nové expozice a výstav do listopadu 2019 uzavřena. Rádi Vás uvítáme v expozici Muzea války 1866 na Chlumu a na muzejních akcích. Děkujeme za pochopení. Více...