Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > FILMOVÁ PREZENTACE MUZEA VÝCHODNÍCH ČECH

FILMOVÁ PREZENTACE MUZEA VÝCHODNÍCH ČECH

V rámci Královehradecké Muzejní noci 2018 si Muzeum východních Čech v Hradci Králové připravilo pro návštěvníky video mapující svou činnost. Divákům video představuje vývoj muzea od svého vzniku až po současnost a představuje jeho jednotlivá oddělení: historické, archeologické a přírodovědecké. Zároveň připomíná všechna muzejní pracoviště (historická budova muzea na Eliščině nábřeží, Muzeum války 1866 a Gayerova kasárna) a uvádí vizi muzea pro další roky.

Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodů přípravy nové expozice a výstav do listopadu 2019 uzavřena. Rádi Vás uvítáme v expozici Muzea války 1866 na Chlumu a na muzejních akcích. Děkujeme za pochopení. Více...