Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > Fashion show JEWEL

Fashion show JEWEL

Design a umění jsou s Muzeem východních Čech v Hradci Králové velmi úzce spjaty nejen díky skvostné architektuře budovy na Eliščině nábřeží, ale také rozsáhlou sbírkou předmětů, které jsou dokladem umu našich předků. V pátek 18. listopadu 2016 budou historické prostory budovy muzea hostit prezentaci výsledků práce mladých nadaných rukou ve Fashion show JEWEL Dominika Navrátila.
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodu příprav na rekonstrukci od 5. března 2018 uzavřena.