Obrázek stránky
Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > DOPROVODNÝ PROGRAM - DRAVCI A SOVY
MaléStředníVelkéExtra velké

DOPROVODNÝ PROGRAM - DRAVCI A SOVY

DOPROVODNÝ PROGRAM - DRAVCI A SOVY
Ve středu 3. srpna zavítali do Muzea východních Čech v Hradci Králové účastníci Skautského prázdninového klubu, aby se zúčastnili doprovodného programu k probíhající muzejní výstavě o zástupcích ptačí říše.

Pod vedením Mgr. Josefa Hotového, pracovníka přírodovědeckého oddělení muzea, zahájili malí skauti program vycházkou do Šimkových sadů se zapůjčenými dalekohledy. Zde se děti zaměřily především na přítomné ptactvo, ale pozornosti neunikla ani bystrá veverka či právě dorůstající bukvice. Druhá část akce pokračovala přímo ve výstavě Predátoři ptačí říše – Dravci a sovy. Děti si vyzkoušely i interaktivní pomůcky přizpůsobené návštěvníkům i předškolního věku.

Pestrou náplň programu ocenily nejen děti, ale i obě vedoucí Skautského prázdninového klubu, které hodlají navštívit se svými dalšími svěřenci výstavu opakovaně.
GT6X1898_p1
GT6X1922_p1
GT6X1905_p1
GT6X1890_p1

Další fotografie z naleznete na facebooku.
EN  DE  PL
OTEVÍRACÍ DOBA
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodů přípravy nové expozice a výstav do listopadu 2019 uzavřena. Rádi Vás uvítáme v expozici Muzea války 1866 na Chlumu a na muzejních akcích. Děkujeme za pochopení. Více...
 
 
 

.
© 2018 Muzeum východních Čech v Hradci Králové, Eliščino nábřeží 465, Hradec Králové
MVČ je příspěvkovou organizací zřizovanou Královéhradeckým krajemKrálovéhradecký krajpartner-separatorMěsto Hradec Královépartner-separatorČeský rozhlas Hradec Králové