Obrázek stránky
Domovská stránka > Program > PRO DĚTI > Doprovodné programy 2014 - zhodnocení projektu
MaléStředníVelkéExtra velké

Doprovodné programy 2014 - zhodnocení projektu

Doprovodné programy 2014 - zhodnocení projektu
PhDr. Pavla Koritenská, 11. 12. 2014, MVČ

Doprovodné programy ke stálým expozicím, krátkodobým výstavám a interaktivní programy k jednotlivým zvykoslovným obdobím roku - pro rok 2014.

Tento projekt muzea byl pro rok 2014 podpořen Královéhradeckým krajem (Podpora a rozvoj profesionálních a neprofesionálních kulturních aktivit).

Projekt úspěšně splnil cíl vytvořit kvalitní nabídku programů a podrobně seznámit s historií, přírodou a archeologií. Byla realizována nabídka programů pro mateřské, základní a střední školy. Novinkou bylo navázání spolupráce se Studijní a vědeckou knihovnou v Hradci Králové a příprava přednášek a návštěv výstav a expozic muzea pro Klub seniorů. Rozšířena byla i nabídka pro handicapované občany a organizované skupiny. Novinkou byl subprojekt Týden s muzeem, který nahradil jednorázové dosavadní programy pro rodiče s dětmi a organizované skupiny (Prázdniny v muzeu). Subprojekt v podobě „příměstského tábora“ v týdenní akci seznámil účastníky s muzejními výstavami, expozicemi, děti zavítaly i na Chlum – navštívily Muzeum války 1866 a dokonce strávily noc v muzeu.

Vzhledem k úspěšnosti projektu připravuje Muzeum východních Čech v Hradci Králové stejnojmenný projekt i pro rok 2015.
Královéhradecký kraj
Realizováno za finanční podpory
Královéhradeckého kraje.
EN  DE  PL
OTEVÍRACÍ DOBA
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodů přípravy nové expozice a výstav do listopadu 2019 uzavřena. Rádi Vás uvítáme v expozici Muzea války 1866 na Chlumu a na muzejních akcích. Děkujeme za pochopení. Více...
 
 
 

.
© 2018 Muzeum východních Čech v Hradci Králové, Eliščino nábřeží 465, Hradec Králové
MVČ je příspěvkovou organizací zřizovanou Královéhradeckým krajemKrálovéhradecký krajpartner-separatorMěsto Hradec Královépartner-separatorČeský rozhlas Hradec Králové