Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > DLOUHODOBÉ UZAVŘENÍ SPOLEČENSKOVĚDNÍ KNIHOVNY

DLOUHODOBÉ UZAVŘENÍ SPOLEČENSKOVĚDNÍ KNIHOVNY

Společenskovědní knihovna bude od 1. 8. 2017 z důvodu stěhování knižního fondu v rámci rekonstrukce budovy muzea na Eliščině nábřeží uzavřena. Předpokládaný termín nového otevření knihovny je v jarních měsících roku 2019. V řešení je možnost omezeného provozu knihovny a badatelského servisu v náhradních prostorách včetně umístění badatelského počítače s fondem významných východočeských periodik k prezenčnímu studiu.

Základní informace a kontakt: www.muzeumhk.cz/zakladni-informace.html
Online katalogy knihoven: www.muzeumhk.cz/knihovna.html
Významná východočeská periodika (náhled): k4.muzeumhk.cz
Nejstarší hudební rukopisy ze sbírky MVČ: www.manuscriptorium.com
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodu příprav na rekonstrukci dokonce roku 2017 uzavřena.