Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > DEKLARACE O VZÁJEMNÉ SPOLUPRÁCI UHK A MVČ - tisková zpráva

DEKLARACE O VZÁJEMNÉ SPOLUPRÁCI UHK A MVČ - tisková zpráva

Pestré výstavy pro veřejnost, rozkvět nabídky celoživotního vzdělávání, bohatší možnosti praxí pro studenty i rozvoj vědecké a publikační činnosti. Aby dosáhly těchto vizí, zpečetily Filozofická fakulta Univerzity Hradec Králové a Muzeum východních Čech v Hradci Králové 6. února 2015 podpisem Deklarace o vzájemné spolupráci svůj zájem o posílení společné pozice v očích veřejnosti i odborníků.

Tisková zpráva (pdf)
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodu rekonstrukce zcela uzavřena. Více...