Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > COŽ BYLA SVEDENA BITVA?

COŽ BYLA SVEDENA BITVA?

Což byla svedena bitva? Za několik málo dní bude v MUZEU VÁLKY 1866 NA CHLUMU zahájena nová turistická sezóna. Jaký bude program v roce 2018 pro děti i dospělé v muzeu a jeho okolí? Těšit se můžete na slavnostní salvu z pušek i děl, představení rozšířeného vydání Malé encyklopedie prusko-rakouské války, dětské odpoledne Pod císařským praporem, Noc v muzeu války v nezvyklou denní dobu, bitevní scénu „Osudová chyba" s účastí více než 400 členů historických jednotek a netradiční prohlídku po zajímavých místech historického bojiště. Nahlédnout můžete také do přírodní rozmanitosti krajiny poznamenané válečnou vřavou, zjistíte kdo všechno patří do armádního sboru a připraveny jsou i celoroční programy pro děti a školní kolektivy.

Program 2018 Muzea války 1866 na Chlumu:
Muzeum války 1866 na Chlumu
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodu rekonstrukce zcela uzavřena. Více...