Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > Brigáda na Plachtě - 15. 10. 2011

Brigáda na Plachtě - 15. 10. 2011

Agentura ochrany přírody a krajiny ČR ve spolupráci s přírodovědeckým oddělením Muzea východních Čech v Hradci Králové pořádá  v sobotu 15. října 2011 tradiční brigádu v přírodní památce NA PLACHTĚ. Akce je určena všem zájemcům, kteří chtějí pomoci přírodě na Plachtě a jsou ochotni přiložit ruku k dílu.

Podrobnosti se dozvíte v pozvánce.
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodů přípravy nové expozice a výstav do listopadu 2019 uzavřena. Rádi Vás uvítáme v expozici Muzea války 1866 na Chlumu a na muzejních akcích. Děkujeme za pochopení. Více...