Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > Bitva 1866 na Chlumu v pořadu televize Stream

Bitva 1866 na Chlumu v pořadu televize Stream

V pořadu Národ sobě internetové televize Stream.cz, v 33. díle věnovanému Bitvě 1866 na Chlumu, hovořil o pohnutých událostech prusko-rakouského konfliktu historik PhDr. Jiří Rak. Za zmínku jistě stojí také inspirativní "letecké" záběry okolí Muzea války 1866 na Chlumu.
Bitva 1866 na Chlumu v pořadu televize Stream
Pořad můžete shlédnout na stránkách www.stream.cz
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodu příprav na rekonstrukci od 5. března 2018 uzavřena.