Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > XXV. MUZEJNÍ ADVENTNÍ TRH 2014 - tisková zpráva

XXV. MUZEJNÍ ADVENTNÍ TRH 2014 - tisková zpráva

Již čtvrt století mají návštěvníci možnost prožít si první adventní víkend předvánočního času v sepětí s tradicí v neopakovatelné atmosféře ojedinělé stavby ve společnosti poctivých řemeslníků. Jubilejní XXV. ročník bude 28. – 30. listopadu 2014 výjimečný svým rozsahem. Zaměří se tentokrát nejen na prodej, ale také ve větší míře na prezentaci a ukázky řemeslné práce. Trhu se v letošním roce zúčastní na 110 prodejců.

Tisková zpráva (pdf)
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodu rekonstrukce zcela uzavřena. Více...