Domovská stránka > PUBLIKACE > Publikace > Vystřihovací model muzea

Vystřihovací model muzea

Vystřihovací papírový model muzejní budovy v měřítku 1:300 vydalo Weiner design studia z Hradce Králové. Budova podle byla postavena v letech 1909-1912 podle návrhu architekta Jana Kotěry a dodnes představuje jeden z přelomových okamžiků české architektury 20. století. Z více než stovky různých dílů si malí i velcí zájemci mohou vytvořit prostorový model této národní kulturní památky. Vystřihovací archy jsou kromě stručného textu o vzniku a významu doplněny též návodem na sestavení modelu a podrobnou fotografickou dokumentací postupu.
OTEVÍRACÍ DOBA:
denně mimo pondělí 9.00-17.00 hodin