Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > 24. MUZEJNÍ ADVENTNÍ TRH 2013 - tisková zpráva

24. MUZEJNÍ ADVENTNÍ TRH 2013 - tisková zpráva

Letošní Muzejní adventní trh se uskuteční ve dnech 29. a 30. listopadu a 1. prosince 2013. Na sto lidových řemeslníků, z nichž mnozí byli ocenění Ministerstvem kultury titulem Nositel tradice lidových řemesel a Radou Královéhradeckého kraje cenou Zlatý kolovrat, nabídne své zboží, jako perníky, šperky, výrobky z keramiky, dřeva, skla, kůže, orobince, šustí nebo kovu, paličkovanou krajku a další výrobky... Předvánoční atmosféru bude dotvářet například živý betlém, vánoční melodie a dílna pro děti.

Tisková zpráva (pdf)
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodu rekonstrukce zcela uzavřena. Více...