Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > II. místo v soutěži Gloria musaealis 2013 - tisková zpráva

II. místo v soutěži Gloria musaealis 2013 - tisková zpráva

S radostí Vám oznamujeme, že Muzeum východních Čech v Hradci Králové obdrželo od Ministerstva kultury ČR a Asociace muzeí a galerií II. místo v Národní soutěži muzeí Gloria musaealis v kategorii Muzejní výstava roku 2013 za výstavu KOTĚRA. PO STOPÁCH MODERNY... uspořádanou ve dnech 6. září 2013 – 31. ledna 2014.

Tisková zpráva (pdf)
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodu rekonstrukce zcela uzavřena. Více...