Obrázek stránky
Domovská stránka > Novinky > NOVINKY > II. místo v soutěži Gloria musaealis 2013
MaléStředníVelkéExtra velké

II. místo v soutěži Gloria musaealis 2013

II. místo v soutěži Gloria musaealis 2013
S radostí Vám oznamujeme, že Muzeum východních Čech v Hradci Králové obdrželo od Ministerstva kultury ČR a Asociace muzeí a galerií II. místo v Národní soutěži muzeí Gloria musaealis v kategorii Muzejní výstava roku 2013 za výstavu KOTĚRA. PO STOPÁCH MODERNY... uspořádanou ve dnech 6. září 2013 – 31. ledna 2014.
Diplom za II. místo v soutěži Gloria musaealis 2013, za výstavu KOTĚRA. PO STOPÁCH MODERNY...
Slavnostní předávání cen proběhlo ve čtvrtek 15. května 2014 ve Sladkovského sále Obecního domu v Praze, u příležitosti Mezinárodního dne muzeí.
Soutěž Gloria musealis je každoročně vyhlašována ve třech hlavních kategoriích – Muzejní výstava roku, Muzejní publikace roku a Muzejní počin roku. Ve XII. ročníku soutěžilo celkem 61 muzeí a galerií z celé České republiky s 90 soutěžními projekty.
KOTĚRA. PO STOPÁCH MODERNY…

Srdečně vás zveme

na malou fotografickou prezentaci výstavy KOTĚRA. PO STOPÁCH MODERNY..., která bude probíhat od 18 hodin v pátek 30. května 2014 v rámci připravované Muzejní noci 2014 v Muzeu východních Čech v Hradci Králové.
KOTĚRA. PO STOPÁCH MODERNY…
Více o soutěži Gloria musaealis
EN  DE  PL
OTEVÍRACÍ DOBA
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodů přípravy nové expozice a výstav do listopadu 2019 uzavřena. Rádi Vás uvítáme v expozici Muzea války 1866 na Chlumu a na muzejních akcích. Děkujeme za pochopení. Více...
 
 
 

.
© 2018 Muzeum východních Čech v Hradci Králové, Eliščino nábřeží 465, Hradec Králové
MVČ je příspěvkovou organizací zřizovanou Královéhradeckým krajemKrálovéhradecký krajpartner-separatorMěsto Hradec Královépartner-separatorČeský rozhlas Hradec Králové