Obrázek stránky

Novinky Muzea východních Čech v Hradci Králové

VELKÁ VIZITA!
KRÁLOVÉHRADECKÉ REGULAČNÍ PLÁNY

KRÁLOVÉHRADECKÉ REGULAČNÍ PLÁNY

19. října 2017 od 17.00 hodin
Kurátor výstavy Mgr. Jan Jakl provede návštěvníky výstavou, která mapuje historický vývoj regulačních plánů, na jejichž podkladě bylo vybudováno moderní město nazývané ve 20. a 30. letech „salon republiky“.
PODZIMNÍ PRÁZDNINY V MUZEU

PODZIMNÍ PRÁZDNINY V MUZEU

od 26. do 27. října 2017 od 9.00, 11.00, 13.00 a 15.00 hodin
V muzeu je na podzim připraven program plný zábavy a překvapení ve výstavě o zdravotnictví z dob našich babiček a prababiček. Umíte přebalovat panenky do látkových plen? Poznáte vybrané pomůcky nejen z ordinace pana doktora?
XXVIII. MUZEJNÍ ADVENTNÍ TRH 2017

XXVIII. MUZEJNÍ ADVENTNÍ TRH 2017

1. - 3. prosince 2017
Tradiční třídenní Muzejní adventní trh, který každoročně navštíví přes 8 000 návštěvníků. Letošní trh bude výjimečný prodlouženou otevírací dobou a větším prostorem pro prezentaci výrobků a ukázek poctivé řemeslné práce.
STÁTNÍ SYMBOLY ČESKÉ REPUBLIKY

STÁTNÍ SYMBOLY ČESKÉ REPUBLIKY

26. října 2017 od 10.00 hodin / SVKHK
Přednáška PhDr. Zdenky Kulhavé Státní symboly České republiky a národní symboly českého národa představí členům a přívnivcům Klubu seniorů historii a význam státních i národních symbolů a korunovačních klenotů.
PROHLÍDKA VÝSTAVY VELKÁ VIZITA!

PROHLÍDKA VÝSTAVY VELKÁ VIZITA!

18. října 2017 od 17.00 hodin
Prohlídka výstavy s kurátorkou Pavlou Koritenskou seznámí zájemce nejen s historií zdravotnictví a lékařské péče v Hradci Králové za první republiky, ale také s oblastí domácí péče o zdraví.
VÝSLEDKY SOUTĚŽE HOUBY 2017

VÝSLEDKY SOUTĚŽE HOUBY 2017

Součástí výstavy HOUBY ŽIVÉ, JEDLÉ I JEDOVATÉ byla ve dnech 5. až 8. října 2017 vědomostní a výtvarná soutěž pro děti. Vítězné a vybrané výtvarné práce budou vystaveny v prostorách Muzea východních Čech v Hradci Králové.
PŘEDSTAVENÍ NOVÉ PUBLIKACE VEŘEJNOSTI

PŘEDSTAVENÍ NOVÉ PUBLIKACE VEŘEJNOSTI

Nová publikace Muzea východních Čech v Hradci Králové nazvaná Velká vizita! ...v Hradci Králové za první republiky byla 12. října 2017 slavnostně představena veřejnosti za účasti zástupce Královéhradeckého kraje, primátora města Hradce Králové a ředitele Fakultní nemocnice.
PETR ČAPEK – MOJE KRAJINA

PETR ČAPEK – MOJE KRAJINA

Výstava fotografií krajiny Trutnovska, Broumovské vrchoviny a Krkonoš pořízené většinou při východu slunce, za ranních mlh a při západu slunce.
KRÁTKÉ ZPRÁVY: 
 
Starší novinky:  Muzeum | Archeologie | Historie | Přírodověda
GB  DE  PL
OTEVÍRACÍ DOBA:
denně mimo pondělí 9.00-17.00 hodin

VSTUPNÉ
expozice a výstavy:

základní  50 Kč
snížené   20 Kč
rodinné 100 Kč
více...

.
© 2017 Muzeum východních Čech v Hradci Králové, Eliščino nábřeží 465, Hradec Králové
MVČ je příspěvkovou organizací zřizovanou Královéhradeckým krajemKrálovéhradecký krajpartner-separatorMěsto Hradec Královépartner-separatorČeský rozhlas Hradec Králové