Obrázek stránky

Novinky Muzea východních Čech v Hradci Králové

UPOZORNĚNÍ
Omlouváme se návštěvníkům, budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodu plánované rekonstrukce od 5. března 2018 do poloviny roku 2019 zcela uzavřena. Rádi Vás uvítáme v Muzeu války 1866 na Chlumu. Otevřeno je každý den mimo pondělí od 9.00 do 17.00 hodin. Děkujeme za pochopení.


ODHALENÍ PAMÁTNÍKU LEGIONÁŘE JANA GAYERA

ODHALENÍ PAMÁTNÍKU LEGIONÁŘE JANA GAYERA

V neděli 10. června 2018 byl slavnostně odhalen památník legionáře Jana Gayera a jeho padlých spolubojovníků na jehož přípravě se podílelo také Muzeum východních Čech v Hradci Králové.
MUZEJNÍ ADVENTNÍ TRH 2018 - PODMÍNKY PRO PRODEJCE

MUZEJNÍ ADVENTNÍ TRH 2018 - PODMÍNKY PRO PRODEJCE

Od 30. listopadu do 2. prosince 2018 se uskuteční již XXIX. ročník Muzejního adventního trhu. Pojďte se s námi podílet na zachování tradic, zprostředkování rukodělného umu a nabídněte své výrobky našim návštěvníkům.
O MYŠÍCH (A LIDECH?)

O MYŠÍCH (A LIDECH?)

17. června 2018 od 9.00 a od 13.00 hodin / Soužití člověka s drobnými hlodavci má dlouhou historii, ale přesto mnoho z nás o nich moc neví. V červnové muzejní neděli se dozvíme, kde žijí, čím se živí a poznáme i další zajímavosti, které večerníčkový hrdina Mach při zkoušení nevěděl.
SALON REPUBLIKY - BUDOVA SBOROVÉHO VELITELSTVÍ - LÉKAŘSKÉ FAKULTY

SALON REPUBLIKY - BUDOVA SBOROVÉHO VELITELSTVÍ - LÉKAŘSKÉ FAKULTY

7. června 2018 od 10.00 hodin
Povídání o historii současné Lékařské fakulty v Hradci Králové, v rámci kterého se seznámíme s pohnutou historií této budovy, nahlédneme do interiéru a projdeme také okolí stavby.
MYKOLOGICKOBOTANICKÁ EXKURZE NA LESNÍ HŘBITOV

MYKOLOGICKOBOTANICKÁ EXKURZE NA LESNÍ HŘBITOV

16. června 2018 v 9.15 hodin
Mykologickobotanická exkurze, při které Vás provedou RNDr. Věra Samková, Ph.D. a Bc. Tereza Tejklová z Muzea východních Čech v Hradci Králové smrkoborovými lesy Lesního hřbitova.
KRÁTKÉ ZPRÁVY: 
 
Starší novinky:  Muzeum | Archeologie | Historie | Přírodověda
PF 2018
EN  DE  PL
OTEVÍRACÍ DOBA
Budova muzea na Eliščině nábřeží je z důvodu plánované rekonstrukce od 5. března 2018 zcela uzavřena.
 
 
 

.
© 2018 Muzeum východních Čech v Hradci Králové, Eliščino nábřeží 465, Hradec Králové
MVČ je příspěvkovou organizací zřizovanou Královéhradeckým krajemKrálovéhradecký krajpartner-separatorMěsto Hradec Královépartner-separatorČeský rozhlas Hradec Králové